Audi Q8
4.0 TFSI RS Q8 R ABT 1 of 125 | B&O 3D | Pano | PPF | Keramisch | 360 |
Direct kopen, basisprijs: € 179.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 179.995,-
LEASEPRIJS: € 2.578,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 31.285,45 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 TFSI RS Q8 R ABT 1 of 125 | B&O 3D | Pano | PPF | Keramisch | 360 | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 77.125 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.578,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 179.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXZ-16-N |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 441 kw / 600 pk |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Gewicht: | 2.290 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Panoramadak
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 10,5J x 23 "5-Y-spaak-rotor"-design
- Velgen, gegoten lichtmetaal 10,5J x 23 "5-Y-spaak-rotor"-design
- Akoestisch glas in de voor- en achterportieren
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- HD Matrix LED-koplampen
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servosluiting portieren
- Spiegelkappen van carbon
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar
- Voorruit, akoestisch glas en draadloos verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Audi connect key
- Audi Phone Box
- Audi smartphone interface
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio en tv-ontvangst
- Digitale radio ontvangst
- Head-Up display
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- RS-sportstoelen vóór in leder Valcona gepeforeerd met honingraat stiksel en stoelventilatie
- Stoelen, voor verwarmbaar
- Stoelen, vóór en achter verwarmbaar
- Achterbank plus
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische airconditioning met vier zones
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Decorinleg, aluminium spectrum
- Decorinleg, carbon mat, keper geweven
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Lederpakket onder
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurder- en bijrijdersstoel
- Stoelventilatie voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel, elektrisch in hoogte- en lengte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Lane departure warning
- Nachtzichtassistent
- Parkeerhulp voor en achter
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Snelheidslimietherkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrij assistent
- adaptief demping systeem
- Adaptive Air Suspension
- anti overhel assistent
- Assistentiepakket City
- Assistentiepakket Parking
- Assistentiepakket Tour
- Audi active lane assist incl file assistent
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear
- cruise control adaptief met Stop&Go
- Dynamic pakket plus
- Keramische remschijven
- kruisend verkeer detectie
- Parkeerassistent
- RDW-leges
- rondomzicht camera
- Sportdifferentieel met actieve rolstabilisator
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar
- start/stop systeem
- uitwijk assistent
- Vierwielbesturing